تلفن:
چین تخت بیمارستان برق سازنده
Greatex Industrial Co., Ltd

Greatex زیبا به زندگی می دهد

خانه

Greatex Industrial Co., Ltd

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4

Greatex Industrial Co., Ltd

کارخانه ما با تجهیزات مدرن محصولاتی با کیفیت خوب برای کلینیک، بیمارستان ها و غیره ارائه می دهد که شامل تخت های پزشکی، تخت های تحویل، صندلی های پزشکی زنان و زایمان، صندلی های پزشکی، جداول مامایی، جداول عامل، صندلی های اهدا خون، ناودان های حمل و نقل، میزهای کنار تخت، صندلی های همراه، صندلی های منتظر، صندلی های انتقال خون، مدفوع، تشک های پزشکی، کابینت ها، صفحه نمایش، قفسه پزشکی، چهار پایه، پمپ های تزریق، Rollaer، آویز و غیره.

تیم حرفه ای - شرکت ما دارای بخش طراحی، کارگاه تولیدی و کیفیت بازرسی است که اطمینان از کیفیت خوب ما را برای مشتریان ما فراهم می کند. در حال حاضر محصولات ما به بیش از 75 کشور رسیده و شهرت خوبی را از مشتریان داخلی و خارج از کشور پس از تاسیس در سال 1995 کسب کرده است.

اثربخشی زمان تحویل - ما تیم تدارکات حرفه ای بین المللی خود را داریم تا اطمینان حاصل شود که مشتریان ایمنی کالا و زمان خود را دریافت می کنند. همکاری با COSCO، YANGMING؛ MAERSK، APL، Evergreen و غیره

ماموریت ما توسعه، تولید و عرضه محصولات در سطح جهانی است که با استانداردهای فوق العاده بالا و با کیفیت ما بیش از انتظارات مشتریان ما است.


شما می توانید وب سایت ما را برای اطلاعات بیشتری در مورد قطعات ببینید، دایرکتوری محصولات ما فقط شامل موارد محبوب آن است. همه اجزاء ما در لیست نیستند. اگر مطمئن نیستید که آیا کالاهای مورد نیاز خود را به نوع خودرو بفروشید، فقط با تلفن، ایمیل، MSN یا اسکایپ تماس بگیرید، ما همیشه برای کمک به شما هستیم.

ما همیشه با توجه به "خدمات کیفیت" اطمینان حاصل می کنیم که محصولات بی نظیر را می توان با خیال راحت مورد قبول همه مشتریان خود قرار داد.

ما صمیمانه از تمام مشتریان خارج از کشور و داخلی از ما بازدید می کنیم، مذاکرات تجاری را انجام می دهیم تا با هم به توسعه بیشتر برسیم.

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : Greatex

تعداد کارمندان : 150~180

فروش سالانه : 20000000-50000000

سال تاسیس : 2005

صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

شرکت صنعتی Greatex، با مسئولیت محدود تاریخ در ریشه در نوآوری است. زمانی که بنیانگذار شرکت متوجه شد که محصولات خاصی از داروها نیازهای بیمار را برآورده نمی کند، وی داروهای جدیدی را اختراع کرد. همانطور که علاقه به این محصولات رشد کرد، در سال 1995 یک شرکت برای تولید آنها شروع به کار کرد. هدف شرکت این بود که کمک به بیماران سلامت و زندگی فعالانه را از طریق محصولات و خدماتی که عمل جراحی و بازیابی را ساده تر، سریع تر و موثرتر انجام دهد، به ارمغان می آورد.

امروز، Greatex رهبر جهانی در صنعت فناوری پزشکی است. رشد شرکت براساس تنوع بی نظیری از محصولات با کیفیت و نوآورانه و خدماتی است که راهکارهای مقرون به صرفه و بهبود زندگی مردم را فراهم می کنند که ما از طریق تعهد کارکنان ما در سطح جهانی در سال 2014 دست می یابیم.

روح نوآوری به مراقبت های بهداشتی با شرکت در سال 1995 آغاز شد و امروز ادامه دارد. Greatex موقعیت خوبی برای ادامه خدمت به جامعه پزشکی جهانی برای نسل های آینده است. ما فکر می کنیم Greatex خوشحال خواهد شد.

خدمات شرکت

خدمات فنی:


I. تضمین کیفیت
1 این شرکت تضمین می کند که تمام کالاهای ارائه شده کاملا جدید است. آنها هرگز استفاده نشده اند. همه کالاها به تازگی طراحی شده و ساخته شده اند در مواد مناسب. همه آنها با کیفیت، مشخصات و کارکرد قرارداد مطابقت دارند.
2 این شرکت تضمین می کند که خط تولید، که تحت راهنمای صحیح نصب و اشکال زدایی شده است، اجرای آزمایش در 5 روز، به شاخص ویژگی فنی می رسد.

دوم نصب و اشکال زدایی
به محض انتقال تجهیزات به کارگاه کاربر، کاربر باید تجهیزات را طبق جدول طبقه ارائه شده توسط تامین کننده تنظیم کند. این شرکت می تواند راهکار قدیمی را برای هدایت کارکنان از نصب، اشکال زدایی و تولید محاکمه، و کمک به توانایی طراحی، نصب و راه اندازی اشکال زدایی، در اختیار شما قرار دهد. زمان طراحی: 11 روز


III آموزش
1 این شرکت مسئول ارائه آموزش فنی و حرفه ای خریدار است. محتویات آموزشی شامل ساختار و نگهداری تجهیزات، تجهیزات کنترل و عملیات است. محل آموزش توسط خریدار تنظیم شده است. این شرکت تکنسین واجد شرایط برای هدایت کار و ارائه یک طرح کلی از آموزش ارسال می کند.
2 از طریق آموزش، تکنسین از خریدار کار متناظر و مهارت تعمیر و نگهداری را انجام می دهد. و آنها به صورت صریح اشکال زدایی می کنند و در زمان مواجهه با مشکل مواجه خواهند شد.

شرکت تیم

Greatex Industrial Co.، Ltd، آن را توسعه و رشد می کند در رقابت، با استفاده از محصولات فن آوری بالا و کامل برای تجهیز صنعت مبلمان بیمارستان. همه دوستان در خانه و خارج از کشور استقبال می شود به ما هدایت و ایجاد رابطه کسب و کار جدید با ما.

Greatex Industrial Co., Ltd
No.828، Nanjing Road East، Tangqiao Town، Zhangjiagang، Jiangsu، China
تلفن:86-512-55760075
Privacy Policy چین کیفیت خوب Electric Hospital Bed تامین کننده. Copyright © 2019 electric-hospitalbed.com. All Rights Reserved.